Atmak ve Yakalamak Top Oyunu Çocuklar için Açık Oyun Arka Bahçe Oyunları Çocuklar için Plaj Oyunu (Yükseltilmiş) (4 Kürek 4 Top)

Atmak ve Yakalamak Top Oyunu Çocuklar için Açık Oyun Arka Bahçe Oyunları Çocuklar için Plaj Oyunu (Yükseltilmiş) (4 Kürek 4 Top)

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

ÇOCUKLAR için açık hava oyunu : 90'lı yılların klasik atış ve yakalama oyunu. bir kişi topu atar ve diğeri onu yakalar.Top diske çok iyi yapışacaktır.Bütün aile için süper serin yakalama oyunu.TERFİ .Top Çapı : 2 1/2. Kürek Ağırlığı : 0.17 lb.Top Ağırlığı : 0.13 lb.Disk Yakalama Kürekleri x 4. Toplar x 4. Saklama çantası x 1. Çocuklar için en iyi açık Hava Oyunları.Açık hava aile toplantılarında veya saha günlerinde bir elyaf olan bu klasik oyun, birden fazla yaş için eğlencelidir.Giymesi kolay pedler, hızlı tempolu bir yakalama oyunu için oyuncuların ellerine rahatça kayar.Basit tasarım, canlı renkli tenis topunun el pedlerine yapışmasını sağlamak için yapışkan bir yüzey kullanır.Rekabetçi bir oyun oynamak ya da küçük bir çocuğa yakalamayı öğretmek olsun, bu oyun açık hava etkinlikleri için bir zorunluluktur.Kürek Çapı : 7 5/16 Top Çapı : 2 1/2 Dolgu Ağırlığı : 0.17 lb Ball Ağırlığı : 0.13 lb.Disk Yakalama Kürekler x 4 Topları x 4 Saklama Çantası x 1.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler