Bluetooth Hoparlör USB Bilgisayar Hoparlörleri 3D Stereo Bas Ses Müzik Çalar PC Dizüstü Masaüstü Multimedya Hoparlör (Renk: Beyaz)

Bluetooth Hoparlör USB Bilgisayar Hoparlörleri 3D Stereo Bas Ses Müzik Çalar PC Dizüstü Masaüstü Multimedya Hoparlör (Renk: Beyaz)

Tova kullanılabilir
₺ 613.36
Stokta:

- Bluetooth hoparlör USB bilgisayar hoparlörleri. -3 D Stereo Bas Ses Subwoofer Müzik Çalar. - PC dizüstü masaüstü multimedya hoparlör için. - Müziğiniz, filmleriniz ve oyunlarınız için yüksek, derin ve net ses sağlayın. - Dar alanlar için uygun, ritmi hissetmek istediğinizde, daha derin bas sağlayabilir. -Bluetooth Hoparlör USB Bilgisayar Hoparlörleri-3 D Stereo Bas Ses Subwoofer Müzik Çalar-PC Dizüstü Masaüstü Multimedya Hoparlörü için-Müziğiniz, filmleriniz ve oyunlarınız için yüksek sesle, derin ve net ses sağlayın.- Dar alanlar için uygun, ritmi hissetmek istediğinizde, daha derin bas sağlayabilir.Şartname : Ses Geçişi : İki Yönlü Kanallar : 2 (2.0) Giriş Gücü (W) :

Ürün parametreleri

Audio Crossover:
Two-Way
Channels:
2 (2.0)
Input Power(W):
Output Power:
5W
Tweeter material:
Polymer
Bluetooth Version:
5.0
Active Noise-Cancellation:
Passive
Woofer/Widerange material:
Other
Package Include:
1* Computer audio :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
A decent gift for music lovers. :

Kategorideki ürünler