ZCxıyu Masası Depolama Ofis Malzemeleri Raf Ofis Masaüstü Depolama Plastik Çift Katmanlı Kutusu Çekmece Tipi A4 Kağıt Belge Bilgi

ZCxıyu Masası Depolama Ofis Malzemeleri Raf Ofis Masaüstü Depolama Plastik Çift Katmanlı Kutusu Çekmece Tipi A4 Kağıt Belge Bilgi

Tova kullanılabilir
₺ 109.60
Stokta:

Montajı Kolay : Hızlı ve Kolay Ev Montajı, Kendi Masaüstünüzü Daha Özlü Hale Getirir.Sizin için Faydaları : Masanızı Düzenlemenize ve Yerden ve Zamandan Tasarruf Etmenize Yardımcı Olabilir.İhtiyacınız Olanı Aramak için Daha Az Zaman Harcayın ve Diğer Konulara Daha Fazla Zaman Ayırın.Depolama ve Sıralama : Masaüstü Sıralama için çok Uygun, Kafeteryanıza Veda Edin, Ev Ofisi için Seçimdir, Size Temiz Hizmet Sağlayabilir.Çok Fonksiyonlu-Yapışkan Notlar, Kalemler, Kartvizitler, Not Defterleri için Kullanılır, Ayrıca Kozmetik Koleksiyonu, Mücevher, Mektup Postası Vb.Için de Çok Uygundur.masaüstü Yöneticisi, Kitaplar, Telefonlar, Makaslar, Anahtarlar ve Diğer Küçük Şeyler gibi Ofiste Çeşitli Öğeleri Saklamak için iyi bir Yardımcıdır.Çeşitli Kozmetik Ürünlerini Saklamak için Evde de Kullanabilirsiniz.Bükülmez veya Kırılmaz.ve Kuru bir bezle silmek kolaydır.Yaratıcı Tasarım : Çok Fonksiyonlu Masaüstü Düzenleyici, Masaüstü Araçlarını ve Pürüzsüz ve Temiz bir Masaüstünü Düzenlemenize Yardımcı Olabilir.Evinizi Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Monte Edin ve Kendi Masaüstü Yöneticinizi Yapın.Belirtimi : Malzeme : Plastic Material : Plastic Size : 26 X34 X17 Cm Occasions : Ev, ofis ve School Package dahil : 1 Masaüstü Organizer Note : 1. Manuel Ölçüm nedeniyle, Lütfen 1-2 Cm'lik bir Ölçüm Farkına izin verin.2. Farklı Aydınlatma ve Ekran Ayarları nedeniyle, Projenin Rengi Resimden Biraz Farklı Olabilir.3. Yüzey Biraz Hasar görürse, Kurulumu ve Kullanımı Etkilemez.Bu Normal bir durumdur.4. Herhangi bir Sorunuz Varsa, Lütfen Yardım için Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Müşteri Hizmetlerimiz Sorunuza 24 Saat İçinde Cevap Verecektir.Farklı Belgeleri veya Ofis Gereksinimlerini Sınıflandırırsınız.ve O masada Çok yer kaplar Değil.Kaliteye dikkat edin, kaliteli hizmet verin, güveniniz için teşekkür ederiz.Herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize yazın.

Ürün parametreleri

Material:
Plastic
Material:
Plastic
Size:
26X34X17Cm
Occasions:
Home, Office and School
Package Included:
1 Desktop Organizer :
1. Due to Manual Measurement, Please Allow a Measurement Difference of 1-2 Cm. :
2. Due to Different Lighting and Screen Settings, the Color of the Project May Be Slightly Different from the Picture. :
3. If the Surface is Slightly Damaged, It Will Not Affect the Installation and Use. This is Normal. :
4. If You Have Any Questions, Please Feel Free to Contact Us for Ther Assistance. Our Customer Service Will Answer Your Inquiry Within 24 Hours. :
You Classify Different Documents or Office Necessities. and It Won'T Take up Much Space on Your Table. :
Pay attention to quality, provide quality service, thank you for your trust. If you have any questions, comments or feedback, please write to us. :

Kategorideki ürünler