Vr Gözlük 3D VR Gözlük, Göz Korumalı HD Sanal Gerçeklik Kulaklık 110° Geniş Açı Ayrılabilir / Stereo Kulaklıklarla Uyumlu, 40

Vr Gözlük 3D VR Gözlük, Göz Korumalı HD Sanal Gerçeklik Kulaklık 110° Geniş Açı Ayrılabilir / Stereo Kulaklıklarla Uyumlu, 40

Tova kullanılabilir
₺ 134.20
Stokta:

Rahat ve ayarlanabilir kulaklık, kulaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilir, daha fazla kafa şekline uyum sağlayabilir, yukarı ve aşağı ayarlanabilir, kulak bardakları ileri ve geri ayarlanabilir, VR heyecanını kolayca yaşayabilir ve beklemeden başlayabilirsiniz.HD : Görüntünün bozulmasını önlerken görüntü kalitesinin tanımını iyileştirmek için yüksek hassasiyetli mavi ve sert kaplamalı lensler kullanılır ve eğlence sağlıklıdır!4-6 inç cep telefonu evrensel, İOS tamam. 110 geniş açılı görünüm : 110 derecelik geniş açılı görünüm, VR meraklıları için standarttır, daha şok edici bir görsel deneyim ve sürükleyici bir görsel etki getirir.yüksek kaliteli sürücü, basılı ses kalitesine daha iyi performans getirir, düşük frekanslı tam, orta frekans iyi kalınlığa sahiptir, pürüzsüz ve hassas yüksek frekanslı yuvarlak ve dayanıklı, doğal, mükemmel detay ve çekiciliğe sahiptir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz en kısa sürede sizin için çözecektir!.SİYAH markanın kuruluşundan bu yana, "bütünlük yönetimi, işbirliği ve kazan-kazan" kavramına bağlı kalarak, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri service Product açıklama ile müşterilerine sunmayı taahhüt ediyoruz : Teknoloji, video oyunları oynamak ve çok kendi sanal dünyanda film izlerken ev keyfi heyecan verici araçlar ve devrimci yeni gelişmeler, ama hiçbir şey rakiplerine verdi.şartname : ürün adı : VR gözlüklertek bir renk kutusunun ağırlığı : 650gürün ağırlığı : 428.5 gpaket Listesi : 1 * VR Gözlükn Otlar : 1. Ürünü yorgun / hasta olduğunuzda veya göz yorgunluğunuz olduğunda kullanmayın.Herhangi bir rahatsızlık veya yorgunluk yaşarsanız kullanmayı bırakın.2. Gözlerinizle ilgili endişeleriniz varsa, bu ürünü satın almaya karar vermeden önce lütfen doktorunuza danışın.3. On üç yaşın altındaki çocukların ürünü kullanmasına izin vermeyin.4. Aşırı kullanım göz görüşünüzü olumsuz etkileyebilir, her 30 dakikalık kullanımdan sonra 10 dakika dinlenmeniz önerilir.Bizimle alışveriş yaptığınız için teşekkürler.Dürüst ürünler satarım.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında benimle iletişime geçin.Biz 24 saat içinde sizin için çözecektir.Ürünümü beğendiyseniz, lütfen iyi bir inceleme yapın.

Ürün parametreleri

product name:
VR glasses
Weight of a single color box:
650g
Product weight:
428.5g
Packing List:
1 * VR Glasses
Notes:
1. DO NOT use the product when you are tired/ sick or you have eyestrain. Stop using if you experience any discomfort or fatigue. :
2. If you have concerns with your eyes, please consult your doctor before you decide to buy this item. :
3. DO NOT allow children under the age of thirteen to use the product. :
4. Over use may negatively impact your eye vision, resting for 10 minutes after every 30 minutes of using is advised. :
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :

Kategorideki ürünler