Kaş Haritalama Dize Kaş Haritalama Microblading için Önceden Mürekkeplenmiş Dize Kaş Konumlandırma İplik İşaretleme Aracı (Siyah)

Kaş Haritalama Dize Kaş Haritalama Microblading için Önceden Mürekkeplenmiş Dize Kaş Konumlandırma İplik İşaretleme Aracı (Siyah)

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

【Önceden Mürekkeplenmiş İplik】 Microblading ipi zaten kömürle önceden mürekkeplenmiştir, ipi kendiniz mürekkeplemenize gerek yoktur, kaş dövmesinin verimliliğini artırmanıza ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. 【Hızlı ve Hassas】Önceden mürekkeplenmiş haritalama dizesiyle kaş şekilleri çizmek, bir karalama kalemi ve bir karalama bıçağı kullanmaktan daha hızlı ve daha doğrudur. 【Kaş Dövme Aksesuarları】 Her kutu, uzun süre kullanılabilen 2 metre (6.6 ft) önceden işaretlenmiş haritalama ipliğine sahiptir.Kaş dövmesi ve microblading dövmesi için mükemmeldir. 【Güvenli Malzeme】Biz sadece nazik ve tahriş ücretsiz haritalama dize ve microblading pigmentler, güvenli, çevre dostu ve dayanıklı. 【Geniş Uygulama】 Kaş haritalama ipi tüm kaş şekilleri için uygundur ve çok pratiktir.Kozmetik dövme sanatçıları, salonlar, güzellik okulları ve profesyoneller için olmazsa olmaz bir ürün.Paket Listesi : 1 x Haritalama Dize Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Haritalama Dize Uzunluğu : Yaklaşık.2 m / 6.6 ft Not : Serin ve kuru bir yerde saklayın ve kullanılmadığı zaman torbayı kapatın.

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mapping String
Length:
Approx.2m / 6.6ft
Note:
Keep in a cool and dry place and seal the bag when not in use. :

Kategorideki ürünler