Yetişkin Bez Bebek Bezi, Yetişkin Cep Bezi Yıkanabilir Kullanımlık Sızdırmaz Yumuşak Nefes Inkontinans Yaşlılar için (A51)

Yetişkin Bez Bebek Bezi, Yetişkin Cep Bezi Yıkanabilir Kullanımlık Sızdırmaz Yumuşak Nefes Inkontinans Yaşlılar için (A51)

Tova kullanılabilir
₺ 35.98
Stokta:

Çift sıra çıtçıt tasarımı, bebek bezi üzerindeki farklı düğme sıralarını yakalayarak istediğiniz boyuta ayarlayabilirsiniz.İnkontinansın neden olduğu rahatsızlığı ve utancı etkili bir şekilde gidermek için iyi su emme işlevi.Su geçirmez, yan sızıntı sorunları olmadan yüksek nem emme.Yumuşak ve nefes alabilen kumaştan yapılmış, rahattır ve uzun süreli kullanım için egzamaya neden olmaz.Yıkandıktan sonra tekrar tekrar kullanılabilir, ekonomik ve dayanıklıdır.Yumuşak bacak tasarımı, giymek daha rahat.Yatalak hastalar, orta yaşlı ve yaşlı insanlar, hareket kabiliyeti azalmış kişiler için idealdir.Özellik : 1. Yumuşak ve nefes alabilen kumaştan yapılmış, rahattır ve uzun süreli kullanım için egzamaya neden olmaz.2. İnkontinansın neden olduğu rahatsızlığı ve utancı etkili bir şekilde gidermek için iyi su emme işlevi.Su geçirmez, yan sızıntı sorunları olmadan yüksek nem emme.3. Çift sıra çıtçıt tasarımı, bebek bezi üzerindeki farklı düğme sıralarını yakalayarak istediğiniz boyuta ayarlayabilirsiniz.4. Yıkandıktan sonra tekrar tekrar kullanılabilir, ekonomik ve dayanıklıdır.Yumuşak bacak tasarımı, giymek daha rahat.5. Yatalak hastalar, orta yaşlı ve yaşlı insanlar, hareket kabiliyeti azalmış kişiler için idealdir.Şartname : Öğe Türü : Yetişkin bez bebek bezi Malzeme : Polyester Paket Listesi : 1 x Yetişkin Bez bebek Bezi.

Ürün parametreleri

Item Type:
Adult Cloth DiapersMaterial

Kategorideki ürünler