QuickBooks Satış Noktası 5.0 Perakende Yönetim Yazılımı

QuickBooks Satış Noktası 5.0 Perakende Yönetim Yazılımı

Tova kullanılabilir
₺ 79.98
Stokta:

Quick Books Satış Noktası, herhangi bir bilgisayarı sıradan bir yazarkasanın yapamayacağı şeyi yapan bir yazarkasaya dönüştürür : Siz çalarken envanterinizi ve müşterilerinizi otomatik olarak izler sales.It müşterilerinize daha hızlı hizmet vermenize ve daha kişiselleştirilmiş hizmet sunmanıza yardımcı olur.Ve size daha iyi satın alma kararları vermek ve karınızı artırmak için ihtiyacınız olan bilgileri verir.
Satışları artırırken envanteri otomatik olarak takip edin.Stok ihtiyacı vardı, ve daha ne satıyor, bakın.
Satışları daha hızlı artır.Satış makbuzlarına doğru ürün eklemek için barkodları tarayın veya birkaç tuş vuruşu yazın.Satışları artırırken kredi kartı ve banka kartı işlemleri1 işleyin.
Mükemmel müşteri hizmeti sunmak.Satışları artırırken her müşterinin satın alma geçmişini görün ve geçmiş tercihlere göre ek satın alımlar önerin.Satmak ve hediye kartları kurtarmak.
Hızlı başlayın ve ihtiyacınız olduğunda yardım alın.Basit Kurulum Sihirbazı'nda birkaç soruyu yanıtlayın, envanterinizi, müşteri ve satıcı listelerinizi Microsoft Excel3 veya Quick Books financial software'den içe aktarın ve satışları çalmaya başlamaya hazırsınız.30 Gün boyunca ücretsiz telefon desteği bile alıyorsunuz.
Muhasebede saatlerce tasarruf edin.Satış ve müşteri bilgilerini, satış makbuzlarını, makbuzları ve diğer önemli bilgileri tek bir tıklamayla doğrudan Quick Books finansal yazılımına aktarın.5 Veya Quick Books Satış Noktasını tek başına kullanın.
Zamandan ve Sıkıntılardan tasarruf edin.Ekonomik fiyatlı satış noktası donanım/yazılım paketlerimizle mix 'n' match bileşenlerinin uyumluluk sorunlarından kaçının.
Satış ve envanterde nerede durduğunuzu görün.Daha iyi satın alma kararları almanıza yardımcı olacak özelleştirilmiş raporlar oluşturun.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler