Geriop Kulaklıklar Kulak Pedleri, Protein Deri Gürültü İzolasyonu Müzik Dinlemek için Yedek Kulaklık Kulak Pedleri (Siyah)

Geriop Kulaklıklar Kulak Pedleri, Protein Deri Gürültü İzolasyonu Müzik Dinlemek için Yedek Kulaklık Kulak Pedleri (Siyah)

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

EN KALİTELİ MALZEMELER : Kulak pedlerinin ömrünü uzatmak için, bu yedek kulak pedlerine güçlendirilmiş dikiş ve yükseltilmiş protein deri ekledik.Kulak pedleri en kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve iyi dayanıklılığa sahiptir.FONKSİYON : Eski kulak yastıklarınızın kulaklıklarınızın ses kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.Ve yeni kulak yastıkları, giyildikleri anda farkı hemen hissedeceklerdir.DAYANIKLILIK VE ESNEKLİK : Yüksek elastikiyet, dayanıklılık ve esnekliğe sahiptir ve çok yumuşaktır.Kulak pedlerinin yüzü parlak ve rahattır. touch.It kulaklarınızı sıkıştırmadan yumuşak ve rahattır ve uzun süre giyilebilir.YUMUŞAK VE RAHAT : Yüksek yoğunluklu bellek köpük sünger ve yumuşak protein deri kullanarak, artan kalınlıktaki kulak pedlerimiz kulaklarınıza mükemmel uyum sağlayacak ve mükemmel konfor ve ses yalıtımı dengesini bulacaktır.ÖZGÜNLÜK : Crusher 3.0 Kablosuz kulaklıklar ve Hesh3 kulaklıklar için uygundur.Dayanıklı, yüksek kaliteli kulak yastıkları.Kurulumu ve kullanımı kolay.Özellik : 1. ÖZGÜNLÜK : Crusher 3.0 Kablosuz kulaklıklar ve Hesh3 kulaklıklar için uygundur.Dayanıklı, yüksek kaliteli kulak yastıkları.Kurulumu ve kullanımı kolay.2. YUMUŞAK VE RAHAT : Yüksek yoğunluklu bellek köpük sünger ve yumuşak protein deri kullanarak, artan kalınlıktaki kulak pedlerimiz kulaklarınıza mükemmel uyum sağlayacak ve mükemmel konfor ve ses yalıtımı dengesini bulacaktır.3. DAYANIKLILIK VE ESNEKLİK : Yüksek elastikiyet, dayanıklılık ve esnekliğe sahiptir ve çok yumuşaktır.Kulak pedlerinin yüzü parlak ve rahattır. touch.It kulaklarınızı sıkıştırmadan yumuşak ve rahattır ve uzun süre giyilebilir.4. FONKSİYON : Eski kulak yastıklarınızın kulaklıklarınızın ses kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.Ve yeni kulak yastıkları, giyildikleri anda farkı hemen hissedeceklerdir.5. EN KALİTELİ MALZEMELER : Kulak pedlerinin ömrünü uzatmak için, bu yedek kulak pedlerine güçlendirilmiş dikiş ve yükseltilmiş protein deri ekledik.Kulak pedleri en kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve iyi dayanıklılığa sahiptir.Nasıl Kullanılır : Orijinali çıkarın ve yeni bir tane takın.Şartname : Ürün Adı : Kulaklık Kulak pedlerimalzeme : Protein Deri + süngeruygulanabilir Modeller : Kırıcı 3.0 Kablosuz Kulaklıklar İçin, Hesh3 Kulaklıklar İçinpaket Listesi : 2 x Kulaklık Kulak Pedi.

Ürün parametreleri

Product Name:
Earphone Ear Pads
Material:
Protein Leather + Sponge
Applicable Models:
For Crusher 3.0 Wireless Earphones, For Hesh3 Earphones
Package List:
2 x Earphone Ear Pad :

Kategorideki ürünler