CNC Freze Takım Tutucu, MTB3-ER32(M12) Endüstriyel Malzemeler için Yüksek Sertlik Yüksek Doğruluk Mors Konik Shank

CNC Freze Takım Tutucu, MTB3-ER32(M12) Endüstriyel Malzemeler için Yüksek Sertlik Yüksek Doğruluk Mors Konik Shank

Tova kullanılabilir
₺ 97.80
Stokta:

Ürün yaygın olarak sıradan anahtar tipi matkap mandreni, 7316 tipi freze mandreni ve B-ER tipi freze mandreninin yerini alabilir.Yüksek doğruluk, geniş sıkma aralığı ve geniş sıkma kuvvetine sahiptir.ER ile eşleşen ürün, sağlam ve dayanıklı olan mükemmel 40 Cr malzemesini seçin.İşleme stabildir ve sertlik yüksektir ve yüzey söndürme işlemi nesnenin sertliğini uzun süre arttırır ve kullanıldığında deforme olması kolay değildir.Torna, delme makinesi, freze makinesi işleme için uygun geniş işleme aralığına sahiptir.Benzersiz iç dişli tasarıma sahip MTB arka çekme tipi, kesici kafayı kilitlemek için işleme merkezi bağlantısını bağlamak için kullanılır.Özellik : 1. ER ile eşleşen ürün, sağlam ve dayanıklı olan mükemmel 40 Cr malzemesini seçin2. benzersiz iç diş tasarımına sahip arka çekme tipi, kesici kafayı kilitlemek için işleme merkezi bağlantısını bağlamak için kullanılır3. İşleme stabildir ve sertlik yüksektir ve yüzey söndürme işlemi nesnenin sertliğini uzun süre arttırır ve kullanıldığında deforme olması kolay değildir4. Torna, delme makinesi, freze makinesi işleme için uygun geniş işleme aralığına sahip5. Ürün yaygın olarak sıradan anahtar tipi matkap mandreni, 7316 tipi freze mandreni ve B-ER tipi freze mandreninin yerini alabilir.Sahip yüksek doğruluk, geniş sıkma aralığı ve büyük sıkma kuvvetleriözelleştirme : Öğe Türü : CNC Freze Takım Tutucu Model : MTB3-ER32(M12) Malzeme : 40 Cr Purpose : CNC takım tezgahlarında vb.İşlemler için kullanılır.Sertlik : HRC45-48kol Uzunluğu : Yaklaşık. 85mm / 3.3 inç Büyük Konik Sap Kafası Çapı : Yaklaşık. 24mm / 0.9 in Modular Konik Sap : MTB3 Tail Konu : M12x1.75uygulanabilir Somun : er32özellikler : Sıradan anahtar tipi matkap mandrenlerini, 7316 freze mandrenlerini ve B-ER freze mandrenlerini yaygın olarak değiştirebilir.Yüksek doğruluk, geniş sıkma aralığı ve geniş sıkma kuvvetine sahiptir.Uygulama Kapsamı : Torna tezgahları, delme makineleri, freze makineleri ve delme makineleri için uygundur. machines.It musluklar, matkaplar ve frezeler için ilk tercihtir.Paket listesi : 1 x CNC Freze Takım Tutucu.

Ürün parametreleri

Item Type:
CNC Milling Tool Holder
Model:
MTB3-ER32(M12)
Material:
40Cr
Purpose:
Used for operations on CNC machine tools, etc.
Hardness:
HRC45-48
Handle Length:
Approx. 85mm / 3.3in
Diameter of Big Head of Taper Handle:
Approx. 24mm / 0.9in
Modular Taper Handle:
MTB3
Tail Thread:
M12x1.75P
Applicable Nut:
ER32
Features:
Can widely replace ordinary wrench-type drill chucks, 7316 milling chucks, and B-ER milling chucks. Possess high accuracy, wide clamping range and large clamping force.
Scope of Application:
Suitable for lathes, drilling machines, milling machines, and boring machines. It is the first choice for taps, drills and milling cutters. 
Package List:
1 x CNC Milling Tool Holder :

Kategorideki ürünler