AmberVec Kalem Apple iPad için Pil Göstergesi ile, Palm Ret, Tilt Fonksiyonu, Stylus Kalem için iPad ile Uyumlu iPad Pro 11/12.

AmberVec Kalem Apple iPad için Pil Göstergesi ile, Palm Ret, Tilt Fonksiyonu, Stylus Kalem için iPad ile Uyumlu iPad Pro 11/12.

Tova kullanılabilir
₺ 65.96
Stokta:

【SADECE i Pad ve i Pad Pro 2018-2021 İÇİN tasarım】 i Pad için Amber Vec Kalem sadece i Pad Pro 11/12.9 inç, i Pad 6/7/8.Nesil, i Pad Mini 5. Nesil, i Pad Air 3./4. nesil dahil olmak üzere Apple i Pad 2018 ve sonraki sürümlerle uyumludur.Lütfen sipariş vermeden önce i Pad modelinizi onaylayın. ***Bu kalem Android, Microsoft veya diğer sistemler ve ekranlar için değildir.***. 【3 SEVİYELİ PİL GÖSTERGE ışığı】 Amber Vec stylus, en yeni pil göstergesi işleviyle yükseltildi light.It farklı ışık ayarları ile kalan pil kapasitesini kontrol etmenize ve gücün tükenmesini önlemek için zamanında şarj etmenize yardımcı olur. 【AVUÇ içi REDDETME İŞLEVİ】 Avuç içi reddetme işleviyle, herhangi bir soruna neden olmadan avucunuzu i Pad ekranında dinlendirebilirsiniz.interference.So ellerini havaya kaldırıp yorulmana gerek kalmayacak. 【HIZLI ŞARJ VE UZUN PİL ÖMRÜ】 Amber Vec stylus kalem ortak C portunu benimser charge.It tamamen şarj olması sadece 20 dakika sürer ve normal kullanımda yaklaşık 8 saatlik uzun bir çalışma süresine ulaşabilir. 【SONUNA KADAR YARDIMCI OLAN BİR KALEM】Bu kalem ipad'inizin yanına manyetik olarak takılabilir ve çizilen çizginin kalınlığı kalemin eğim açısına göre değişir tips.It ayrıca uzun süre kullanım için 3 ekstra ipucu ile birlikte gelir.Tam işleviyle Amber Vec kalemi, ister iş, ister çalışma, ister eğlence olsun, kesinlikle erkeğiniz olacak.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler