Halter, Çapraz Antrenman, Powerlifting, Olimpik Kaldırma, Jimnastik, WOD Antrenmanları için One Man Empire Strength Bilek Sargıları.

Halter, Çapraz Antrenman, Powerlifting, Olimpik Kaldırma, Jimnastik, WOD Antrenmanları için One Man Empire Strength Bilek Sargıları.

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

COMFORTABLE RAHAT : Kas gerginliğini ve krampları azaltmak için diğer markaların içerdiği başparmak kayışını çıkardık. workout.No ellerinizde daha çirkin ve acı verici izler var!. BREATHABLE NEFES ALABİLİR : Bilek sargılarımız %100 pamuktur ve vücudunuza egzersiz yaparken nefes alma yeteneği verir. RELİABLE GÜVENİLİR : : Doğal malzeme nedeniyle, bilek sargılarımız her kullanımda şekil kaybetmez.Bilekleriniz her seferinde desteklenmeye devam edecektir. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR : Küçük bilekler?İri kemikli mi?Ayarlanabilir kayışlarımızla kaplısınız!Bilek sargılarımız da çocuklar için harika!. USE ÇOKLU KULLANIM : Bazen bileklerimizin spor salonunun dışında bile desteğe ihtiyacı vardır.Bir ofis ortamında veya ağır kaldırma gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, bilek sargılarımız size iş yükünüzü taşımak için gerekli desteği verebilir. ★RAHAT : Kas gerginliğini ve krampları azaltmak için diğer markaların içerdiği başparmak kayışını çıkardık. workout.No ellerinizde daha çirkin ve acı verici izler var! ★NEFES ALABİLİR : Bilek sargılarımız %100 pamuktur ve vücudunuza egzersiz yaparken nefes alma yeteneği verir. ★GÜVENİLİR : Doğal malzeme nedeniyle, bilek sargılarımız her kullanımda şekil kaybetmez.Bilekleriniz her seferinde desteklenmeye devam edecektir. ★AYARLANABİLİR : Küçük bilekler?İri kemikli mi?Ayarlanabilir kayışlarımızla kaplısınız!Bilek sargılarımız da çocuklar için harika!Estetik bölümünde şık Spor malzemeleri genellikle modası geçmiş - ama iyi göründüğünüzde kendinizi iyi hissettiğinizi biliyoruz.(4) mevcut nötr renklerle, spor kıyafetlerinizi her zaman bilekliklerimizle koordine edebileceğinizden eminiz. ★KOLAY BAKIM : Çok çalışıyorsanız, çok terliyorsunuz demektir.Ara sıra tazeleme için, basit bir el yıkama, bilek sargılarınızın keskin görünmesini sağlamak için işi yapar.İster profesyonel bir sporcu olun, ister fitness yolculuğuna yeni başlayan biri olun, bu bilekliklerin yol boyunca size yardımcı olacağından eminiz. ★ ÇOKLU KULLANIM Bazen bileklerimizin spor salonunun dışında bile desteğe ihtiyacı vardır.Bir ofis ortamında veya ağır kaldırma gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, bilek sargılarımız size iş yükünüzü taşımak için gerekli desteği verebilir. ★MÜŞTERİ hizmetleri Bizi eski moda olarak adlandırın, ancak yine de müşterinin her zaman haklı olduğuna inanıyoruz.Bilekliğinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız-veya herhangi bir şekilde memnun değilseniz-lütfen bir değişim veya tam bir geri ödeme için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Nakliye her zaman üzerimizde olacak!.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler