Mermer Başucu Masaları, Kurumsal Toplantı Odası Lamba Masaları Oturma Odası Yaratıcılığı için Yuvarlak Küçük Yan Masalar Boyut:

Mermer Başucu Masaları, Kurumsal Toplantı Odası Lamba Masaları Oturma Odası Yaratıcılığı için Yuvarlak Küçük Yan Masalar Boyut:

Tova kullanılabilir
₺ 158.60
Stokta:

1. : Seçilen çevre dostu malzemeler, toksik olmayan ve tatsız, istikrarlı ve dayanıklı, tercihen donanım, ince ve pürüzsüz köşeler, çizilmesi kolay değil, ailenin kullanacağından emin olmasına izin verin. 2. : Boyutu : 50 * 55 CM 。Renk : Altın , Siyah 。Malzeme : Metal / mermer. 3. : Uygulanabilir sahne : oturma odası, yatak odası, balkon, ofis, otel, yurt, restoran, kahve dükkanı, kuaför, giyim mağazası, bar, kulüp, vb. 4. : Şekil istikrarlı ve cömert, doku sert ve hatta, işçilik zarif, basit ve zarif basit ama moda öğesi kaybolmaz, ev yarısı sanatının yarısı. 5. : Yeterli zamanınız varsa, göz atmak için mağazamıza girebileceğinizi umuyorum, seçebileceğiniz yüzlerce masa ve sandalyemiz var, sizin için her zaman bir tane olduğuna inanıyorum. : Boyutu : 50*55 : Renk : Altın , Siyah-Malzeme : Metal/mermer.. : Seçilen çevre dostu malzemeler, non-toksik ve tatsız, istikrarlı ve dayanıklı, tercihen donanım, ince ve yumuşak köşeleri, kolay değil sıfırdan, biraz da aileden olabilirsiniz için kullanmak : şekli kararlı ve cömert, doku sert ve hatta bir işçilik nefis, basit ve zarif, basit ama moda unsuru değil kayıp, Oturma Odası, Yatak Odası, Balkon, ofis, otel, yurt, restoran, kahve dükkanı, kuaför, giyim mağazası, bar, kulüp, vb ev yarım sanat yarısıdır : Yürürlükteki sahne : . : Yeterli zamanınız varsa, umarım göz atmak için mağazamıza girebilirsiniz, seçebileceğiniz yüzlerce masa ve sandalyemiz var, sizin için her zaman bir tane olduğuna inanıyorum. : Biz uluslararası lojistik kullanın, ürünler genellikle gemi için 15-25 gün gerekir, eğer fazla 30 gün, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede sorunu çözmeye yardımcı olacaktır; - - - - - - : Bu ürün elle ölçülür, hata normaldir 1-2 cm; : Işık, ekran ve çekim açısı nedeniyle bazı hatalar oluşabilir; bu bir kalite sorunu değildir; - - - - - - : Her ürünü düzgün bir şekilde paketleyeceğiz.Nakliye sırasında herhangi bir hasar varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin!.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler