UOEIDOSB Pistonlu Testere Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Şarj Edilebilir Elektrikli Testere Ağaç İşleme Metal Seramik Plastik 30x14.5x6.

UOEIDOSB Pistonlu Testere Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Şarj Edilebilir Elektrikli Testere Ağaç İşleme Metal Seramik Plastik 30x14.5x6.

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

Aletsiz bıçak değişimleri ve ayarlanabilir döner pabuç, rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlar.Çalışma voltajı 21 volttur.Bu özet testere 0-4,000 vuruş/dakika ve 7 / 8in strok uzunluğu sunar.Ahşap, metal, seramik, fayans, plastik, ağaç uzuvları, PVC boru, fiberglas, alüminyum, bakır, ince çelik, hatta kökler dahil olmak üzere birden fazla malzemeyi keser.Pil ve şarj cihazı ile ürünlerimiz çok yönlü, hafif ve kullanımı kolaydır, güçlü bir motora sahiptir.Kontrolü geliştirmek için değişken hızlı tetikleyici ve elektrikli fren ile.Korozyona dayanıklı.Tokluk ve dayanıklılık için kaliteli malzemeden üretilmiştir.Taşıması kolay ve güvenlidir.Kolay değiştirme için yedek bıçaklar içerir. 1. Aletsiz bıçak değişimleri ve ayarlanabilir döner pabuç, rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlar.Çalışma voltajı 21 volttur.Bu özet testere dakikada 0-4. 000 vuruş ve 7/8in strok uzunluğu sunar.2. Birden fazla malzemeyi keser : Ahşap, metal, seramik, fayans, plastik, ağaç uzuvları, PVC boru, fiberglas, alüminyum, bakır, ince çelik, hatta kökler dahil.3. Pil ve şarj cihazı ile ürünlerimiz çok yönlü, hafif ve kullanımı kolaydır, güçlü bir motora sahiptir.Kontrolü geliştirmek için değişken hızlı tetikleyici ve elektrikli fren ile.4. Korozyona dayanıklı.Tokluk ve dayanıklılık için kaliteli malzemeden üretilmiştir.5. Taşıması kolay ve güvenlidir.Kolay değiştirme için yedek bıçaklar içerir.

Ürün parametreleri

Name:
Reciprocating Saw
No Load RPM:
0-4000
Max. Cutting Depth:
80mm
Machine Size:
30cmx 14.5cm x 6.5cm
Battery Capacity:
1.5AH
Battery Charging Temperature:
10-40C (50F-104F)
Charging time:
1 hour
Application:
Wood, PVC plastic, metal, outdoor cutting
Working voltage:
21V
Package Includes:
1 x Reciprocating Saw :
1 x charging cable :
1 x battery :
4 x blades :
Not including battery :
Notice:
1. Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect. Please allow 1-3cm deviation due to manual measurement. :
Perfect for holding small parts in jewelry, hobby, model making, electronics and other applications. :

Kategorideki ürünler