3 adet 4315 cm Paspas Kafası Bez Süper emici mercan Mikrofiber fleececover Paspas Yerine Bez Ev Temizlik (Renk: Açık Gri, Şartname:

3 adet 4315 cm Paspas Kafası Bez Süper emici mercan Mikrofiber fleececover Paspas Yerine Bez Ev Temizlik (Renk: Açık Gri, Şartname:

Tova kullanılabilir
₺ 0.00
Stokta:

1, Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir : Paspas pedi tekrar tekrar yıkanabilir, bu da paradan tasarruf sağlar ve atıkları azaltır. 2, Kurulumu kolay : Ped kolay açma ve kapama işlemi için paspas kafasına yapıştırılabilir. 3, İyi performans : Paspas kafası pedi toz, kir, yağ, saç, enkaz ve daha fazlasını emmeye yardımcı olur. 4, Ulaşılması zor yerler için : hızlı temizlik için mükemmel boyut, ulaşılması zor yerlere kolay erişim. 5, Kaliteli : Süper yumuşak, emici ve uzun ömürlü.Yumuşak ped zemin çizmez.Adı : gri mercan kaşmir düz paspas cloth Material : Mercan kadife+pudra fiber Size : 43 * 15 cm / 16.9 * 5.9 inches Colors : Gri, Mavi (fiziksel ve resim renk olabilir farklı dolayı biraz ışık ve görüntü) Performans Açıklama : Ürün için kullanılan temizleme zeminler, halılar ve diğer yerlerde.Ürün düz paspas için kullanılır, zemini, halıyı vb.Paspaslamak için kullanılabilir., güçlü su emme, su izi bırakmaz.Paket içeriği : 3 adet x paspas pedisadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler